Jak si vyrobit výzdobu? Kde najít vhodné prostory? Jak pobavit hosty? Kdo zapůjčí inventář? Jaké připravit pohoštění?

PARTY - 2.

23. května 2016 v 20:14 | Partystudio |  Party pro dospělé
Téma máme jasné? Tak pokračujeme!

Projděte domácnost a vyburcujte svoji kreativitu! My pro inspiraci uvedeme, co se dá například vymyslet, pokud je party v dekoru puntíků.Představte si, co vše můžete rychle proměnit pomocí barevné lepenky. Na ni poté už stačí pouze nalepit bílá kolečka z obyčejných samolepících štítků. Pomocí těch ostatně vykouzlíte puntíky na čemkoliv červeném, co vám padne pod ruku.


Tato varianta předpokládá, že jste koupili balicí papír v daném dekoru. Z něj pak lze nahchystat i girlandy. Na téma girland máme na našem blogu již samostatný článek. Pokud obkreslíte velký talíř a vysřihnete, oživíte pak i jakýkoliv stůl.


V případě venkovní akce ale doporučujeme hřbitovní svíčky! Pokud je odekorujete, tak jejich původní účel hosté nejspíš neodhadnou. Navíc máte vyšší šance, že ji vítr jen tak nesfoukne. Výhodou je také cena. Dejte si jen pozor, hoří velmi dlouho, tak ať po mejdanu nevoláte hasiče.


Proměňujeme, recyklujeme! V tomto případě již delší dobu nepoužívané zápichy do květníku. Jelikož jsou XXL, tak báječně rozsvítí trávník. Stačí jen trochu akrylových barev a ideálně i vodouředitelný lak kvůli lesku a odolnosti před deštěm.

K dekorování jsou ideální také ubrousky, díky kterým s technikou decoupage vytvoříte krásné dekorace. Můžete jejich pomocí i vykouzlit super rychlou girlandu a je to za pár korun!

V případě dekorování neopomeňte okolí vstupu. Je milé, když hosté již u dveří vidí, že jsou na správném místě a očekáváni. Balonky jsou otřepané. Pohrajte si. Milý dojem dělá květník s kvetoucími květinami doplněný tabulí, na které je napsáno "vítejte". Pokud chcete něco zavěsit, tak lampiony a opět naše oblíbené girlandy! 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nasvet nasvet | 23. května 2016 v 20:20 | Reagovat

fakt super!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama