Jak si vyrobit výzdobu? Kde najít vhodné prostory? Jak pobavit hosty? Kdo zapůjčí inventář? Jaké připravit pohoštění?

Girlandy

5. května 2016 v 10:09 | Partystudio |  PartyATELIER
Girlandy jsou naprostou nezbytností každé oslavy. Svatba, narozeniny, přátelské posezení či obyčejná grilovačka u ohně. Dodají šmrnc místům, která jsou nevýrazná, omšelá. I nejvíce šik interiéru naopak dodají dojmu, že ten den se děje něco výjmečného.

Girlandy si u někoho v exteriérech i interiérech dokonce vybojovaly i své stabilní místo. Zahrádky kaváren, balkony, krbové římsy. Jde jen o to, zvolit si tu pravou.

Nepřeberné možnosti existují i co se výroby girlandy týče. Jsou takové, které zvládnete hravě za pár minut, nebo si můžete naopak do libosti vyhrát.

V hlavní roli krajka:
Pokud máte chvíli, tak se nabízí zpracování starých záclon.
Pokud ale nemáte času nazbyt, kupte si pouze balení rozet, které se dávají pod dorty. Něžná girlanda tak bude na světě za pár minut.


Nezanedbatelné jsou i miniaturní verze, které krásně ozdobí i ten nejobyčejnější dort ci dokonce cupcake.
Ideálně se pracuje s washi-tapes páskami, nebo i s obyčejným papírem. V tom případě doporučujeme malé, oboustraně lepící štítky, které se používají k lepení fotografií. /K dostání v DM drogerii/. Dobře drží, dají se aplikovat s velkou přesností a nebudete mít ulepené prsty. Miniverze můžete také využít k půvabnému balení dárků.

Super rychlou přípravou nadchne i girlanda z ubrousků. Motivů je navíc na trhu nepřeberně, málo to stojí a efektně si přitom můžeme sladit girlandu s ubrousky na stole. Navíc o slovo se hlásí i ubrousková technika. Pomocí ní si ve stejném duchu můžeme odekorovat například láhev od vína /kterou předtím natřeme bílou akrylovou barvou/ a party tabuli už nic nechybí!

Velmi ornamentální, papírové, které Vás bude bavit hlavně vyrábět:
POSTUP: /zkopírujte si web adresu do Vašeho prohlížece/
http://www.blog.birdsparty.com/2012/12/tutorial-anthropologie-inspired-scroll.html

Pořádáme-li ale venkovní posezení a hrozí nám déšť, tak můžeme zvolit pouze ústřižky látky. I ty mohou nadělat spoustu parády, pokud si s nimi bude pohrávat vítr.

I velmi sofistikovaným verzím, které mohou vzniknout Vaší rukou, se ale meze nekladou.
Tak do toho!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rebol Rebol | 17. května 2016 v 9:57 | Reagovat

Konfety a girlandy na párty:

http://www.party-vyzdoba.cz/girlandy-a-konfety

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama