Jak si vyrobit výzdobu? Kde najít vhodné prostory? Jak pobavit hosty? Kdo zapůjčí inventář? Jaké připravit pohoštění?

Březen 2010

Alenka v říši divů

9. března 2010 v 22:33 | Partystudio |  Party pro holky
Nejen malá holčička svůj svět, tak jako Alenka v říši divů!
Pozvánka
Na pozvánku můžete použít následující obrázek a doplnit jej informacemi o místě a času konání party a také události, ke které se váže.
Dekorace
Proměňte místo konání party v opravdovou říši divů! Pokud právě nedisponujete obřími hrnečky, můžete je zhotovit z papíru a ty pak použít pod talířky jako prostírání. I tak však připravte rozverné nádobí, které by mělo být barevné a rozhodně nemusí být jeden šálek jako druhý! Poohlédněte se i po zajímavé konvičce.
Na tvrdý papír nakreslete obří hrací karty a ty zavěste na strom. Pokud budete chtít být perfektní, pohádkou o Alence si zpříjemněte spolu s oslavenkyní volné odpoledne a jistě najdete spoustu dalších motivů, jako je třeba motiv budíkových hodin, které bude vhodné pro dekoraci použít.
Pro holčičky pak mějte připravené stuhy do vlasů (nejlépe červená s bílými puntíky), ať vypadají jako opravdové Alenky!

Občerstvení
Opatřete jednotlivé druhy občerstvení a nápojů malými cedulkami, na kterých budou instrukce jako pro Alenku - "sněz mě" a "vypij mě".

Aktivity
Kroket je hra o které se můžete dozvědět více na www.kroket.org. Vy si dejte práci s přípravou branek, které by měly odpovídat duchu party. Co třeba postavička králíčka, muchomůrky a podobně?
Šachy jsou další hrou, která k Alence neodmyslitelně patří. Malé slečny ještě tuto hru pravděpodobně nezvládnou, vy jim ale s figurkami můžete vymyslet nějakou zjednodušenou hru.
Malé slečny uvítají jistě i možnost namalovat si vlastní hrneček. Zakupte pár levnějších bílých hrnečků a dotvořit si je mohou například barvami na sklo. Po této úpravě hrneček sice péči myčky nevydrží, posloužit ale může například jako stojánek na pastelky.
Hru na schovávanou si zahrají jistě všechny slečny, obzvlášť, pokud schovaný bude bílý plyšový králíček!
Ohromíte, pokud slečnám k tanci zakoupíte tématické CD (Disney´s Alice in Wonderland soundtrack, nebo Tim Burton´s Alice in Wonderland soundtrack)
A na závěr obrázek k vymalování!

Vzory a šablony pozvánek

4. března 2010 v 15:12 | Partystudio |  PartyATELIER
Inspirujte se a vytvořte si sami originální pozvánky na narozeninovou oslavu!

VZORY POZVÁNEK pro dětské party UVÁDÍME U JEDNOTLIVÝCH TÉMATICKÝCH PARTY,
nebo se můžete inspirovat naší galerii.

Dále u nás můžete najít:
  • Tipy, jaké vytvořit tématické dekorace oslavy pro interiér či exteriér
  • Nápady na originální prostření stolu nebo úpravu občerstvení
  • Návody na hry či činnosti, které děti na oslavě zabaví