Jak si vyrobit výzdobu? Kde najít vhodné prostory? Jak pobavit hosty? Kdo zapůjčí inventář? Jaké připravit pohoštění?

StarWars party

20. února 2010 v 11:11 | Partystudio |  Party pro kluky

Pozvánka

Dekorace
Motivů naleznete na internetu spoustu. Náš tip je www.galaxyfaraway.com. Proměňte místo oslavy v galaxii! Vybavte se dostatečným množstvím aliminiové folie, vytiskněte také různé planetky a ozdobte co se dá! Pokud je šance, že Vaše oslava se protáhne až do tmy, použít můžete také nalepovací hvězdičky, které v noci září. Poohlédněte se také po svítících tyčinkách, se kterými si děti také užijí.

Občerstvení
  • Pamatujete si amarouny? Ať už půjde o dortík nebo slanou variantu občerstvení, chybět by neměla želatina!
  • Občerstvení můžete balit do hliníkové folie a opatřit cedulkou, co je uvnitř.
Muesli tyčinky rozdělte na půlky či třetiny a podávejte je formou "energetických" jednohubek.
Yoda soda - tento nápoj by měl být zelený! Smíchejte tedy sodovku se šťávou zelené barvy. Jestli bude příchutí kiwi, nebo zelené jablko je na Vás.

Aktivity
Hledání asteroidu: malé dárky či sladkosti zabalte do hliníkové folie a vložte do krabic s pískem. Na každou krabici, kterou můžete i vhodně odekorovat, napište jméno dítěte a pak je schovejte na zahradě. Děti dostanou úkol najít si každý svou planetu a prohledat měsíční krajinu.
Stavba robota: Shromážděte pro děti větší množství krabic různých velikostí. Krabice od zeleniny, bot, čajů a podobně. Využijí i role od kuchyňských papírových utěrek, toaletních papírů a podobně. Dejte jim k dispozici lepící pásku, barvy a z papíru vystřižené varianty očí, budíků a různých jiných, na robota využitelných, technických motivů. Dejte dětem za úkol postavit vlastního robota. Chcete-li jim úkol zkomplikovat, udejte i činnost, kterou by robot měl zastávat. Alternativou je i vytvořit robota z různých vymytých plastových obalů. Nedoporučujeme ale materiály míchat, budete mít následně méně práce s likvidací robota do tříděného odpadu.
Planety: Vytiskněte dětem planety naší sluneční soustavy a podlepte je tvrdým papírem. Poté vystřehněte. Děti budou mít za úkol seřadit je dle vzdálenosti od slunce.
Napíchni robotovi anténu: Oblíbená variabilní hra na party. Pro toto téma ji přizpůsobte tak, že dětem dáte k dispozici anténu (vyrobit můžete z ramínka z čistírny). Úkolem dětí pak je upevnit anténu na hlavu robota.
Pokud Vám naše nápady nestačí, mrkněte ještě podobnou tématiku na:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 tia tia | 19. ledna 2014 v 13:36 | Reagovat

hezký :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama