Jak si vyrobit výzdobu? Kde najít vhodné prostory? Jak pobavit hosty? Kdo zapůjčí inventář? Jaké připravit pohoštění?

Dinosauří party

3. února 2010 v 15:58 |  Party pro děti
Ač nám mohou připadat hroziví, děti dinosaury obdivují! Proč jim tedy nepřipravit prehistorickou party?


Pozvánka
Dekorace
Vyzbrojte se různými tóny zeleného krepového papíru a vytvořte z něj různé listy a liány! V prales se tak může proměnit jakýkoliv interiér i exteriér!

Občerstvení
Dinosauří řízečky - jednoduchá a pro děti líbivá varianta. Koupíte je zmražené a přichystáte k nim již pouze bramborovou kaši a salát...
Dinosauří vejce - vařená vejce rozkrojte napůl a vyjměte žloutky. Ty smíchejte s trochou bílého jogurtu, mírně osolte a předejte nadrobno sekanou petrželku. Směsí opět naplňte uvařené půlky vajec a do jejich středu můžete zapíchnout pečlivě omyté malé dinosaury (ověřte si prosím v obchodě zdravotní nezávadnost použitého materiálu). Pokud jsou děti příliš malé, doporučujeme dinosaury vynechat.


Aktivity
Víte, že Dinopark (www.dinopark.cz) je v Plzni, Ostravě, Vyškově a Bratislavě? Co takhle uspořádat dětem výlet? Pozor, parky jsou však přes zimu zavřené!
Kvíz či Výpravnou vědomostní hru pro děti přichystáte jistě lehce, pokud načerpáte ty pravé informace o dinosaurech. Kde? www.dinosaurus.net, www.deinonych.blog.cz
Budou-li oslavenci již unaveni, můžete jim přichystat film! Nabídka je pro každou věkovou skupinu!
  • Jurský park
  • Putování s dinosaury
  • Doba ledová 3 - Úsvit dinosaurů
Archeologický výzkum - Pokud máte k dispozici pískoviště, zahrabejte do něj dětem buď dinosauří vejce (Kindervajíčka, která ještě důkladně přebalíte, ať se k nim zaručeně nedostane písek), nebo dokonce malé plastové dinosaury. K dispozici jim dejte nástroje jako lopatku a štětec a úkol jim zkomplikujte, že předmět musí z písku pečlivě vyjmout tak, ať v něm zůstane obtisk!
Větší děti možná již zvládou i sádrové odlitky a vyrobí si tak vlastní fosilie!

PiňataDo balonku vložte sladkosti malé velikosti, balónek nafoukněte a polepte několika vrstvami novinového papíru. Jako poslední vrstvu nalepte krepový papír, který ještě barvami odekorujte tak, ať balónek připomíná obří dinosauří vejce. Rovněž toto vejce mohou mít děti za úkol hledat!

Party bag
Malí archeologové již mají jistě pár úlovků, přidat ale můžete i samolepky s dinosaury či jiné drobné předměty s touto tématikou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MerleEverett MerleEverett | E-mail | Web | 18. března 2012 v 17:42 | Reagovat

That's understandable that cash can make us disembarrass. But how to act if someone has no cash? The only one way is to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com">loans</a> or secured loan.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama