Jak si vyrobit výzdobu? Kde najít vhodné prostory? Jak pobavit hosty? Kdo zapůjčí inventář? Jaké připravit pohoštění?

Cirkusová party

8. února 2010 v 17:53 |  Baby party
Oslava 1. narozenin je jednou z nejhojněji zaznamenávaných oslav ať již fotoaparátem, nebo kamerou. Ať to tedy podle toho vypadá!
Výhodou u ročních, případně dvouletých oslavenců je, že kamarádku/kamaráda, který byl ochoten se převléci za klauna, ve většině případů nepoznají. Proto je cirkus a klauni na "baby party" to pravé!

Pozvánka
Malé gratulanty jistě osloví pozvánka s jednoduchým motivem, kterou si budou moci sami vybarvit!
V případě oslav narozenin malých dětí je vhodné zmínit i obecné doporučení ohledně pozvání malých gratulantů. Doporučuje se pozvat tolik dětí, kolik je malému oslavenci let. Pokud si však troufáte na více batolících se rošťáků, poptejte směle i slečnu-brigádnici, která Vám bude k ruce!

Použít můžete také následující vzor pozvánky. A to tak, že přesahující boky stanu ohnete tak, že stan bude zavřený. Závěs u vchodu můžete nakreslit i z vnější strany.
Dekorace
Pokud slavíte v interiéru, nebo nehrozí déšť, vykouzlete girlandy pomocí krepového papíru. Ten by se v případě deště nejen rozmočil, ale barva z něj pouští.
Jelikož malého oslavence je potřebné mít stále na očích, židle pro gratulanty rozmístěte dokola, aby místo oslavy vypadalo jako cirkusová manéž. Uprostřed mohou být umístěny hrací deky a hračky vhodné pro oslavence a malé gratulanty.
Můžete také z barevného papíru vytvořit ozdobu vstupních dveří, která bude připomínat vstup do cirkusového stanu.
Občerstvení
Občerstvení samo o sobě bude v tomto případě tvořit značnou část programu. Vyzdobte proto vhodně i slavnostní tabuli! Myslete ale hlavně na bezpečnost a na to, že malé nezbedy vše zajímá. Dort se svíčkami, skleněné skleničky pro rodiče a přátele proto umístěte do bezpečné vzdálenosti.
Recepty na dětské dorty vhodné i pro batolata najdete v rubrice "Kreativní nápady"
Aktivity
Vyzvěte hosty, ať přijdou ve veselých karnevalových maskách! Upozorněte je ale radši, že vhodnější budou jednoduché masky zvířátek. Každopádně nic hrozivého! Malý oslavenec se pak bude snažit jeho komentářem "bůůů, mééé, koko" a podobně popsat, kdo představuje jaké zvířátko. Pokud chcete mít tuto hru ještě více pod kontrolou, můžete jednoduché papírové masky vytvořit sami s předstihem.
Atmosféra cirkusové party bude nezapomenutelná, pokud oslavence navštíví klaun! Pokud si nechcete najmout opravdového klauna, požádejte někoho z rodiny či přátel a včas pro něj zajistěte převlek. Vystačíte si jistě s pestrým oblečením, parukou a červeným nosem a naprosto nepostradatelné bude klaunovské líčení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama