Jak si vyrobit výzdobu? Kde najít vhodné prostory? Jak pobavit hosty? Kdo zapůjčí inventář? Jaké připravit pohoštění?

Pirátská party

31. ledna 2010 v 19:26 |  Party pro kluky
Pozvánka
  • již na pozvánce můžete hosty požádat, ať se na pirátskou party náležitě vyzbrojí pirátskými kostýmy!
  • údaj R.S.V.P. znamená, že od Vašich hostů čekáte potvrzení jejich účasti, uvést můžete i datum, do kterého Vás mají informovat

Dekorace
Toto téma nabízí velké množství možností, jak dětskou party odekorovat! Využijete mušle z dovolené, z papíru můžete vystřihnout maják, loď, poklad, kompas a jiné. Girlandu vyrobte z černého papíru, na který nalepíte bílou lebku se zkříženými hnátami. Jednotlivé trojůhelníky připevňěte kancelářskou sešívačkou k provázku.
Občerstvení
Jednohubky budou typicky pirátské, pokud připravíte pomazánku z krabích tyčinek, které najemno nasekáte a smícháte s majonézou (Yofresh) a bílým jogurtem. Na závěr přidejte pár kapek citrónové šťávy a sůl.
Efektně budou také vypadat obložené chlebíčky, do kterých zapíchnete půlku špejle, na kterou bude navlečený plátek sýra. Rázem budou chlebíčky vypadat jako loďka!
Děti budou jistě poptávat i nějakou sladkost. Řetězec Lidl nabízí Haribo kolekci "Piratinos" a stejně tak tam seženete dětská pitíčka "Piratinos" v krabičce. Pokud dětem ale nechcete podávat přeslazené nápoje, uvítají jistě i fresh džus, který bude ozdoben plátkem pomeranče, kouskem ananasu a tak budou mít koktejl jako z Karibiku!

Aktivity
Děti milují honbu za pokladem! Zhotovte jim mapu, podle které mohou postupovat! Poklad naplňte čokoládovými mincemi.
Mušle budou rovněž skvělým artiklem v dětské "party bag", kterou si gratulanti ponesou z party domů. Mohou je buď hledat v písku, kterým naplníte libovolnou vhodnou nádobu, nebo je zkrátka poschovávejte v bytě či zahradě.
Malí piráti jistě ocení, pokud si budou moci něco sami vlastnoručně vyrobit. Sbírejte tedy s předstihem roličky od toaletních papírů. Spojením dvou kusů vznikne dalekohled, kterému žádný pirát neodolá! Vyzdobit si je mohou samolepkami s pirátskými motivy, nebo jim nějaké můžete vytisknout a děti si je připevní pomocí lepidla.
Tatoo salon
Správný pirát má tetování! Na trhu jsou k mání speciální tetovací fixy, které jsou šetrné k dětské pokožce. Chcete-li být více profi, nabídněte malým pirátům přímo dětská tetování, která přilnou po navlhčení.
Výroba čelenek - pokud se nějaký pirát nedostavil v kostýmu a nyní je mu to líto, inspirujte se ve článku "Zábavné čelenky" v rubrice "Kreativní nápady" 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama