Jak si vyrobit výzdobu? Kde najít vhodné prostory? Jak pobavit hosty? Kdo zapůjčí inventář? Jaké připravit pohoštění?

Malí kuchaři

31. ledna 2010 v 19:25 |  Party pro děti
Jestliže projevuje Vaše dítě zájem o vaření, uspořádejte kuchařskou party!

Pozvánka
Pozvánku s údaji o místě a času konání party připevněte mašličkou na kuchařskou vařečku.

Dekorace
Pokuste se dotvořit dojem téma party tak, že dekorace sladíte do nějaké barvy. Doporučujeme bílou, modrou a stříbrnou barvu kovu. Nad velký stůl, pod nímž se ideálně nenachází koberec umístěte tyč, na kterou háčky upevněte nástroje potřebné k vaření jako sítko, naběračku a ostatní. Předměty se pokuste barevně sladit, neboť ne všechny děti využijí, ale budou perfektně sloužit k navození atmosféry kuchyně.
Pro děti vyrobte papírové kuchařské čepice, na které napište fixem jejich jména. Nezbytné jsou také zástěry, za což poslouží dostatečně velké, v ideálním případě stejné, utěrky upevněné okolo pasu, vzadu jednoduše sepnuté kolíčkem na prádlo. Nechte děti přijít v bílých tričkách, zajistí to čistý a profesionální vzhled opravdových kuchařů!

Aktivity
Na kulinářský stůl dětí umístěte misky s ingrediencemi, jejichž pomocí si vykouzlí pizzu dle vlastní fantazie a chuti! Například strouhaný sýr, na plátky nakrájená rajčata, kečup, nakrájené olivy, kousky vařené brokolice, sterilovanou kukuřici a žampiony, kousky šunky, kousky ananasu a podobně. Pro každé dítě nachystejte kus pečícího papíru, na kterém bude napsáno jeho jméno. Pro každé dítě mějte připraven jeden korpus na přípravu pizzy. S pečením jim poté asistujte, aby nedošlo k úrazu.
Pro děti můžete také nachystat vědomostní kvíz. Jak jinak, než z oblasti gastronomie. Pletou si artyčok s ančovičkami? To bude šance, jak je nachytat!
Na závěr můžete dětem předat kulinářský diplom, na který budou jistě hrdí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 RowenaCalderon25 RowenaCalderon25 | E-mail | Web | 19. května 2012 v 12:07 | Reagovat

Some time before, I really needed to buy a car for my firm but I didn't have enough money and could not order something. Thank goodness my mother suggested to try to take the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/home-loans">home loans</a> from reliable creditors. Thus, I acted that and was happy with my small business loan.

2 cerotin cerotin | Web | 28. září 2016 v 3:35 | Reagovat

sms pujcky bez poplatku :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama