Jak si vyrobit výzdobu? Kde najít vhodné prostory? Jak pobavit hosty? Kdo zapůjčí inventář? Jaké připravit pohoštění?

Lesk a sláva

31. ledna 2010 v 19:25 |  Party pro holky
Vytvořte stylovou party, kterou ocení především malé dámy, které se chtějí vždy líbit!

Pozvánka
Na výrobě pozvánky se může podílet vaše malá parádnice, která varhánkovitým ohýbáním tvrdého papíru vytvoří vějířky sloužící těm pravým lady k ovívání. Může si dát záležet s jejich ozdobením kamínky, flitry či flitrovým lepidlem.

Dekorace
Jistě máte krabičku šperků a doplňků, které Vám již neslouží, ale z nostalgie ji schováváte. To je přesně to, co bude malé slečny zajímat! Pokuste se také vyřadit některé své staré sluneční brýle, přikupte boa, líčidla s glitry a lesklé samolepící ozdoby na tělo.

Aktivity
Všechny předměty umístěte tak, aby si slečny mohly vykouzlit vzhled dle jejich nálady. Žádoucí je rovněž do místnosti umístit dostatečné množství zrcadel, aby mohly jejich parádění dostatečně sledovat. V závislosti na věku malých dam buďte nápomocna s líčidly.
Po vyparádění slečen improvizujte s vyznačením přehlídkového mola ( posloužit může dostatečně dlouhý běhoun). Můžete mít také nachystány speciální ceny v podobě diplomu či jiného ocenění.
Malé slečny vyfoťte jak po jejich příchodu, tak po jejich kouzelné proměně při jejich odchodu. Nemáte-li k dispozici polaroidový fotoaparát, dnešní moderní dámy jistě nepohrdnou ani vypáleným CD, na kterém budou k dispozici i fotografie z průběhu přeměny a to jejich i jejich kamarádek.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 V.V V.V | E-mail | 4. února 2012 v 19:55 | Reagovat

Omg co to je to není oslava

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama